Za dva roky falešný lékař přivedl asi dvě desítky svých klientek do jiného stavu. Všechny porodily zdravé děti, všechny byly šťastné.

"Přicházely ke mně ženy z celého Srbska a chtěly pořád to samé, abych jim umožnil mít děti. Myslely si, že jsou neplodné. Neplodní byli ale jejich manželé. Byly krásné, mladé, ale i staré a ošklivé. Všem jsem pomohl. Nic jsem nikomu neudělal, nikoho nezabil, nemůžete otěhotnět z čajů či bylinek, ale jedině od pořádné injekce," hájil se u soudu Jovanović.

Když vše přiznal, ztloukli ho a udali policii

Všechno by zřejmě prošlo a nikdo se nic nedozvěděl, nebýt trojice zhrzených manželů. Napili se na kuráž a vtrhli do Jovanovičovy ordinace. Chtěli vědět, jakou zázračnou léčbu aplikoval. Když jim vystrašený samozvaný lékař prozradil tajemství, ztloukli ho a udali policii.

Na Jovanovičovu obranu svědčilo u soudu množství žen. "Byla jsem vdaná deset let a neměli jsme děti. Doslechla jsem se o zázračném doktorovi a přišla k němu do ordinace. Když mi řekl, abych se svlékla, bylo mi všechno jasné. Nebránila jsem se. Byl něžný a bylo to krásné. Porodila jsem zdravou holčičku, je celá jako on. Jsem šťastná jako nikdy." Ani toto dojemné svědectví ale srdce soudců neobměkčilo.