O rozvodu prezidenta píší bulvární listy kvůli Klausovým nevěrám. Nic o tom nevím a nezaregistroval jsem žádnou stopu, která by tomuhle nasvědčovala," řekl Jakl.

Na otázku, zda by o případném rozvodu určitě věděl, Jakl odpověděl: „Já tedy doufám, že jo." Více o osobním životě prezidenta Klause neřekl. Neprozradil ani to, zda ještě prezident udržuje poměr s letuškou: „Nevím, já jsem do těhle osobních věcí nikdy fakt nos nestrkal. Taky nemám rád, když někdo strká nos do mých věcí."

Bulvární tisk například vyfotil v březnu Klause s o čtyřicet let mladší letuškou vládní letky Petrou Bednářovou (25).

Právě s ní ho tisk vyfotil v den, kdy skládal prezidentský slib. S ženou vychází před půl jedenáctou večer ze sportovního klubu Erpet, o patnáct minut později přijíždí prezidentova audi s oběma do hotelu ve Vestci, kde v tamním sportovního areálu hraje pravidelně tenis.

První stránky bulváru zaplnil Klaus v roce 2002, kdy byl „zvěčněn“ fotografy s letuškou a studentkou Klárou Lohniskou. A tehdy svou nevěru vystihl výrokem, který se stal inspirací pro mnohé záletníky. „Člověk přebíhá ulici na červenou a samozřejmě musí počítat s tím, že sklouzne a přejede ho auto,“ prohlásil Klaus.