Boxerská hvězda a modelka, která se proslavila jako tvář Victoria´s Secret se seznámili v New Yorku a okamžitě mezi nimi přeskočila jiskra. Kličko, který drží tituly IBF, WBO a IBO, je zdá se být českou kráskou zcela unesený.

"To, jak vypadá, je jen zlomek toho, jaká je jako člověk. Karolína je vskutku skvělá žena. Dokáže mě rozesmát, i když většinou to bývám já, kdo dělá klauna. Žádné jiné ženě se zatím nepodařilo tohle otočit," řekl o Kurkové zasněně Kličko.

Wladimir Kličko je, ačkoliv na to v ringu nevypadá, vystudovaný doktor.Vladimir Kličko je, ačkoliv na to v ringu nevypadá, vystudovaný doktor.foto: Profimedia

Podle německého tisku Kličko pozval sexy modelku do Mnichova na Octoberfest. A podle dalších informací Kurková nechce chybět u příprav, během kterých se boxer známý jako "Dr. Steelhammer" (ocelová pěst, ocelové kladivo) bude chystat na dalšího soupeře.

Jak vtipně poznamenal britský deník Sun: "Přátelé, pokud si někdo z vás bude chtít dát s touto kráskou rande, tak by se měl nejdříve stát také boxerem."