Hvězdy čtvrtečního večera Miss ČR Zuzana Jandová, Miss sympatie Romana Čechovská, Kristýna Lebedová a Taťána Šedivá se po celý večer doširoka usmívaly, měly k tomu také důvod. Fotografie v nejnovějším čísle magazínu Look jim totiž každý chválil. Když se navíc dostalo na dražbu obrazu Zuzany Jandové, tak z pozadí vystoupil hokejista Roman Hamrlík a ukázal, jak má správná dražba vypadat.

Obrovský obraz úřadující Miss ČR nakonec vydražil Roman Hamrlík za 65 000 korun, které poputují na charitativní účely přes nadaci Bohemia, kterou vede jako Miss ČR právě Zuzana Jandová, která také úspěšnému dražiteli upřímně poděkovala. Hamrlík nevyloučil, že možná obraz vystaví v kabině svého klubu. Pokud tedy nebudou moci hráči Montrealu v příští sezóně trefit pořádně puk, tak je důvod evidentní.

Zuzana Jandová, Petr Vojtíšek a ve vaně Taťána Šedivá, která bude tváří dalšího vydání magazínu Look.Zuzana Jandová, fotograf Petr Vojtíšek a ve vaně Taťána Šedivá, která bude tváří dalšího vydání magazínu.foto: Právo/Petr Horník

Na večírek dorazilo také velké množství známých tváří. Celý večer moderovala Zuzana Belohorcová, značně rozdováděný přišel Sámer Issa, který si s velkým zalíbením prohlížel množství modelek a missek, které se přišly na akci bavit.

Playmate Dominiku Mesarošovou na party pořadatelé nepustili, přestože měla platnou pozvánku. Česká Paris Hilton tak zaznamenala další podobnost se svou předlohou - nepustili ji na akci.