Pokusy osmnáctileté dcery rockera Ozzyho Osbourna prorazit jako zpěvačka nebere 47letý Lydon alias Johnny Rotten vážně. Mnohem více ho však štve, že Kelly se všude prezentuje jako punkerka. To je na Rottena, který stál v 70. letech společně se Sex Pistols u zrodu tohoto hudebního stylu, přece jen silné kafe.

"Chudák Kelly Osbournová!" lituje Lydon podle agentury WENN zpěvačku, která si hraje na rebelku a tvrdí o sobě, že je punkerka. "Je mi líto, madam, ale nejste. Jste tlustá, to je všechno. Jste tlouštík. Bečka sádla," nebere si servítek Lydon.

Kelly Osbournová FOTO: kellyosbourne.com

Rodina Ozzyho Osbourna plní od doby, co začal jít na hudební stanici MTV pořad The Osbournes, který sleduje její každodenní život, média. Televizní diváci byli svědky boje matky Sharon Osbournové s rakovinou či přiznání syna Jacka k drogové závislosti. A Kelly Osbournová se snaží popularity rodiny využít k rozjezdu své kariéry.

Podle Lydonova prohlášení by se mohlo zdát, že se jí to nikterak nedaří. Jeho názoru ale zjevně nejsou všichni. Kelly má totiž například vyrazit na turné s populárním britským zpěvákem Robbiem Williamsem.