Na originální show poděkoval Karel Gott dětem za projevené sympatie a zazpíval dvě písničky včetně Včelky Máji speciálně připravené pro tuto příležitost. Vítězství v kategorii Osobnost roku a nominace v kategorii Nejoblíbenější zpěvák Karla Gotta velmi potěšily.

”Mít úspěch u dětí, to je základ. Je to oslovení nové generace, která nezná lichotky a přetvářku. Děti řeknou buď ano, ten se mi líbí a nebo naopak ne, ten se mi nelíbí. Je to u nich instinktivní záležitost. Pro mě je nominace od dětí dokonce ve dvou kategoriích a první místo v jedné z nich velkým vyznamenáním," řekl Gott.

Akci moderoval už tradičně Leoš Mareš. Foto: TV Jetix

Velký ohlas měli i Sámer Issa a Ewa Farna stejně jako Iveta Bartošová. Překvapení připravila pro dětské publikum hudební rodina známého skladatele a producenta Karla Vágnera. Nejprve zazpíval jeho syn Josef. S písničkou Hej mistře basu pak vystoupil Karel Vagner se svojí dcerou Aničkou.

Mareš nejoblíbenějším moderátorem

Na party u řeky zazpívali také Vlasta Horváth a Michaela Dolinová. A po loňském úspěchu zopakovali své nevšední akrobatické kousky oblíbené All Star Cheerleaders. Show moderoval Leoš Mareš, další z dětských idolů, který opět zvítězil v kategorii Nejoblíbenější moderátor.

Zájem o hlasování v anketě Jetix Kids Awards byl velký. Letos se ankety zúčastnilo více než 25 tisíc dětí.