Když Andrea spočinula na barmanovi José Miguelovi pohledem, byla prý z toho "láska na první pohled". A tak když odletěla po svatbě, která přišla v přepočtu na víc než 120 000 korun, domů do Británie, bez váhání pustila o čtyři roky mladšího Carla Taylora k vodě, píše list The Sun.

O několik týdnů později se vrátila na Kubu, aby se vrhla do náručí Josému. Brát si ho bude v červenci poblíž čtyřhvězdičkového hotelu v Holguinu, kde se provdala za Carla, a kde José pracoval za barem.

Andrea tvrdí, že se jí do sňatku s Carlem moc nechtělo a že před svatebním obřadem probděla několik nocí, během nichž s ní zmítaly pochybnosti. "Ke spánku jsem se proplakala," prohlásila. "Musela jsem vypít několik piňakolád, abych se přes to přenesla. Říkala jsem Carlovi, že si ho nechci vzít, ale on tvrdil, že to mi jenom tečou nervy před svatbou."

Manžel byl roztomilý, ale barman ji uhranul

Jejich přátelé museli šetřit, aby mohli na tu slávu na Kubu přiletět, a tak prý neměla na vybranou.

"Když jsem se s Josém poprvé setkala, bylo to, jako by nás zasáhl blesk," řekla Andrea. "Carl je roztomilý muž, ale nikdy to mezi námi nejiskřilo. Ale když jsem uviděla Josého, podlomily se mi nohy."

Malíř Carl z Granthamu v hrabství Lincolnshire se zoufale snažil svou milovanou přesvědčit, aby ho neopouštěla, ale neoblomná Andrea už zažádala o rozvod. José opustil manželku a teď má v plánu ihned, jakmile dostane vízum, odcestovat za svou vyvolenou do Británie.