Dvaatřicetiletá Michaela Maláčová je bývalou českou Miss. Poté pracovala jako tisková mluvčí ODS. O své koncepci Miss ČR Blesku nic neprozradila. "Konečně všem ukážu, jak se má Miss dělat. Žádné Kobzanové a podobné hrůzy už se nikdy misskami nestanou," řekla však podle své přítelkyně, která vše prozradila Blesku.

Platit budou Áčka

Firma AAA Auto podle informací Blesku Maláčové před pár měsíci pořídila GoodCoom, která zajišťuje všechny propagační aktivity AAA Auto. Maláčová prý veřejně prohlašuje, že firmě oněch 55 miliónů splatí, není však jasné, kde by tak vysokou částku vzala. Sama soutěž Miss ČR není podle její kamarádky až tak výnosným podnikem, je záležitostí prestiže a dobrého image. Právě autobazar své reklamní kampaně staví na známých tvářích, mezi nimiž převažují vítězky soutěže Miss.

Zapletal stárne a hledá nástupce

Sám Zapletal (61) se nechal slyšet, že kvůli svému věku a zdravotním potížím pro sebe hledá nástupce. Nyní jedná o třech nabídkách. Po vstupu strategického partnera či prodeji společnosti by rád zůstal prezidentem soutěže.