"A pěkně zout," velela se smíchem směrem k novinářům Eliška Bučková, když se početná skupina blížila před dveře jejího nového bytu. Bučková se bude stěhovat do bytu 2+kk o velikosti 82 m2. Hana Svobodová s Elisavet Charalambidu se budou společně stěhovat do bytu 3+kk o rozloze 78 m2. Na schránkách a zvoncích jejich jména zatím ale nenajdete. "To musíme co nejrychleji napravit," smály se missky.

Video z přebírání bytů v Zahradní čtvrti na pražské Zbraslavi.

"Moc se na to bydlení tady těším. Třeba kuchyně je úplně úžasná. Nemůžu se dočkat, až tu budu sama a něco si uvařím. Vařím docela dobře a ta kuchyně je vážně ideální. Každopádně bych si chtěla pořídit psa, nejlépe yorkshirského teriéra. Toho si sem nastěhuji hned, jak to půjde. Přítel tu bydlet nebude," řekla Novinkám Bučková.

Sousedé, třeste se

Zabydlování na pražské Zbraslavi proběhne pravděpodobně ve velkém stylu. "Kolaudační party chystám a ne jednu, zhruba asi pět. Jednu pro kamarády, rodiče, přítele atd.," vypočítávala Bučková, koho bude všechno zvát.

Svůj byt si prohlížely i vicemiss Svobodoá a Charalambidu. II. vicemiss Elisavet Charalambidu pěla chválu na kuchyňku, ale obratem dodala. "Já ale vařit nebudu, to bude asi na příteli."