Lali Singhová se těší velkému zájmu okolí, jak by také ne, když má dva nosy, dvoje ústa a čtyři oči. Jediné, čeho má na hlavě standardní počet, jsou uši. Narodila se v chudé farmářské rodině a způsobila v nejbližším okolí neuvěřitelné pozdvižení. Třiadvacetiletý otec je na svou dceru prý náležitě hrdý: "Je zcela v pořádku, jako jakékoliv jiné dítě," tvrdí Vinod Singh.

Venkov je v Indii velmi nábožensky založený a pověrčivý, není proto divu, že lidé berou narození dívky s dvěma obličeji jako zázrak. Vesnice se nachází 40 kilometrů na východ od hlavního města Dillí, a tak netrvalo dlouho, než se o narození podivné dívky dozvěděli i tam.Vesničané ji považují za ztělesnění bohyně pomsty a vítězství, které nese v hinduismu jméno Durga.

Dívka, která se v březnu narodila v Indii se dvěma tvářemi.Dívka, která se v březnu narodila v Indii se dvěma tvářemi.foto: Reuters/Stringer

Dle ředitele nemocnice Saifi, kde se dívka narodila, pije Lali mléko oběma ústy a mrká všema čtyřma očima zároveň. Do jejího domova se denně scházejí desítky lidí, aby se dotkly jejích chodidel jako znak respektu, darovaly peníze a dostaly požehnání. Dle nepotvrzených informací její otec poslal žádost vládě o peníze na postavení chrámu a pomoc jeho rodině.

Není zatím jasné, zda stav dívky nepovede k dalším zdravotním komplikacím, zatím se jí ale daří dobře. Otec vzhledem k jejímu dobrému zdravotnímu stavu dokonce odmítl i CT vyšetření, které mělo určit, jestli jsou její vnitřní orgány zcela standardní.