Informace o programu sedmadvacetileté královny večírků se dostala na veřejnost díky fotografii, na níž je Hiltonová zachycena, jak si v autě "projíždí" dokumenty se svými "pracovními" plány

O jejím programu v Praze není téměř nic známo. Přiletět by měla v neděli z Kolína nad Rýnem, večer se dá očekávat její účast na koncertu Good Charlotte v Kongresovém centru. V pondělí by měla odletět do Budapešti. Hiltonová doprovází Maddena během března na celém turné.

Naposled byli v hledáčku fotografů v Jihoafrické republice, odkud se v úterý přesunuli do Německa. Hiltonová ale už dnes letí do Istanbulu, aby ve čtvrtek zasedla v porotě Miss Turecka. V pátek se vrátí do Německa, protože kapelu Good Charlotte čekají ještě koncerty v Saarbrückenu a Kolíně nad Rýnem.

Ostře sledovaný pár pochází ze zcela odlišného prostředí. Zatímco dědička hotelového impéria žila od narození v přepychu a proslavila se především skandály na večírcích, její devětadvacetiletý partner se narodil v irsko-americké dělnické rodině a už jako teenager musel tvrdě pracovat, aby přispěl do rodinného rozpočtu. V kapele hraje se svým jednovaječným dvojčetem Joelem, který je zpěvákem Good Charlotte.

Bratři jsou vegetariáni, Benji je už pět let dokonce veganem. Oproti tomu ne příliš úspěšná herečka a zpěvačka a příležitostná modelka Hiltonová je proslulá svým bujarým životem. Loni se dokonce dostala do vězení, protože řídila auto i po odebrání řidičského průkazu. O ten přišla kvůli řízení pod vlivem alkoholu. Její uvěznění v Los Angeles a propuštění patřily k nejsledovanějším aktualitám amerických televizních stanic.