"Nějak se mi vyhýbají. Od mého posledního vztahu uplynulo už více jak deset měsíců a pořád nic. Občas mi bývá smutno, když přijdu domů, do prázdného bytu, kde mne nikdo nečeká," postěžovala si Šárka. A přitom, jak říká, nemá na partnera přehnané nároky. Nemusí být ani milionář, ani nemusí vlastnit dům či mít v garáži nějaký bourák.

"Chci si teď začít dělat řidičák na motorku, takže bych si ho mohla vozit sama. Přátelé a kamarádi jsou určitě fajn, ale lásku stavím nad všechno," svěřuje se Vaňková, která se chystá v červnu na dovolenou.

Dámská plavba na obzoru

"Bude to dámská jízda nebo spíš plavba. Jede deset holek a jediným chlapem bude kapitán, takže se má na co těšit. Pronajali jsme si jachtu a budeme brázdit Jadranské pobřeží," prozradila se smíchem zpěvačka, která věří, že třeba právě tam, na místech, kde bude loď kotvit, přetrhne citovou smůlu.

A když ne, tak si prý počká. Nechce přítele za každou cenu jen proto, aby někdo vedle ní byl. "Určitě někde je, jen jsme se zatím nepotkali," dodala s nadějí Šárka Vaňková.