Pohledná dívka z Pekingu byla už před finálovým večer Miss World pasována do role favoritky, získala navíc i titul Miss World 2007 Top Model.

Číňanku zná lépe naše stále ještě úřadující Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová. "Byla jsem s ní na Miss World ve stejné skupině a můžu říci, že je to úžasná holka, která si vítězství opravdu zasloužila. Byla příjemná a opravdu hodná, často jsme si spolu povídaly," řekla Novinkám Sokolová.

Miss World 2007 C' Lin Čang.foto: Právo /Lukáš Táborský

"Můžu uvést jeden příklad. Každá ze skupinek jela jeden večer na nějaký festival. Mně bylo ten den opravdu hodně špatně, motala se mi hlava a celkově jsem se necítila dobře. Míst bylo přesně akorát, já jsem nastupovala poslední a to jediné volné místo bylo kompletně polité vodou, tak jsem si sedla v krátkých šatech na zem. A ona okamžitě vstala s tím, ať si sednu na její místo, že ona má dlouhé šaty a vidí, jak mi je," vystřihla poklonu Miss ČR světové královně.

Korunky jsou už v Bobycentru
Po loňské krádeži korunek Miss ČR se letos organizátoři pojistili proti krádeži. Do brněnského Bobycentra, kde se zítra koná jubilejní XX. Finále Miss České republiky 2008, přivezl korunky majitel firmy Benet za doprovodu ochranky.

Jan Moťovský a Miloš Zapletal umísťují korunky do trezoru. Foto: APK/2

Korunky byly předány prezidentovi Miss ČR Miloši Zapletalovi a současnému majiteli APK/2 Janu Moťovskému, kteří je uložili do nedobytného hotelového trezoru. Odtud budou korunky vyjmuty až v průběhu zítřejšího finále.