Paní Barešová se o soutěži dozvěděla od kamarádky. "Nevěřila jsem tomu, že bych mohla vyhrát, proto jsem o mém soutěžení ani neřekla doma," sdělila překvapená a stále nedůvěřivá výherkyně. Informace o výhře ji zastihla před sobotním obědem. "Manžel tomu nevěřil a jen na mě gestikuloval, komu že to dávám své osobní údaje," popsala. "Abych pravdu řekla, tak nejvíce z nás tomu věřila dcera."

I vy máte poslední šanci vyhrát v naší soutěži. ZDE
SOUTĚŽ KONČÍ VE 22:00 15. SRPNA

Nejdále byla na dovolené v Bulharsku před několika lety, a tak je podle jejích slov vyhraný zájezd příjemnou příležitostí poznat nová místa. Společně s manželem byli loni v Chorvatsku, kam se chystali i letos. "Asi si vybereme nějaký řecký ostrov," řekla výherkyně. Pravděpodobně se rozhodnou pro ostrov Lefkada, který paní Haně z nabídky cestovní kanceláře padl nejvíce do oka.

OTÁZKA NA PÁTEK 15. SRPNA
Kdy začala soutěž Léto plné Novinek?
A 28.7.
B 28.6.
C 27.7.
Jak odpovědět na otázku, se dozvíte ZDE.

Výhra v soutěži Léto plné Novinek ji překvapila o to více, že není soutěživý typ. "Obvykle nesázím ani Sportku, ale dnes mi moje čtrnáctiletá dcera poslala SMS zprávu Mámo, vsaď," uvedla výherkyně, která navíc v říjnu oslaví narozeniny. Výhra je tak vlastně i dárkem. V těchto dnech se bude u Barešů nakupovat počítač. "Pak už budeme mít přístup na internet i doma," uzavřela naše povídání již přesvědčená čtenářka Novinek.