"Počasí je sice trochu chladnější než v Česku, ale je tady nádherně. Užíváme si to naplno. Koupeme se, chodíme se opalovat a každý den ochutnáváme zdejší speciality. Většinou jsou to různé druhy ryb upravené na všechny možné způsoby. Jsou neskutečně skvělé. A k tomu samozřejmě dobré víno," svěřila Hana Zagorová.

Přestože se Hanka přiznala, že umí na plážích lenošit, nicnedělání jí nevydrží dlouho. "Zrovna jste mě chytli u bazénu, kde se učím texty. Manžel se pro změnu šprtá na balkóně našeho pokoje. Máme toho hodně a vlastně jsme už léta nezažili dovolenou, na níž bychom se věnovali pouze sobě a odpočinku. Bohužel to nejde."

A tak i uprostřed exotického ráje v příjemném hotelu občas zapomíná, že je na dovolené. Myšlenkami je u svého nového projektu. "Za několik dní se vrátíme do Prahy a já jdu okamžitě do studia nahrávat. Manžel je na tom podobně. Takže i tady na Madeiře se oba učíme. Ale nestěžuji si. Nejsme takové ty stoprocentně odpočívací typy, ale možná by občas neškodilo úplně vysadit a skutečně pouze odpočívat. Toho se ale zřejmě nedožijeme nikdy," povzdechla si Hana Zagorová.