Podařilo se nám vyfotit ji při práci v ateliéru, kde pózovala Goranovi Tačevskému. Stala se totiž tváří luxusní klenotnické firmy ALO-diamonds a tak fotila kolekce šperků za několik miliónů korun. Jako správná manekýna neodolala a korunku pro miss si vyzkoušela.

Petra neodolala a korunku pro Českou Miss 2008 v hodnotě miliónu a čtvrt si vyzkoušela.Petra neodolala a korunku pro Českou Miss 2008 v hodnotě miliónu a čtvrt si vyzkoušela.foto: Právo/Michaela Feuereislová

Ta na Petře nádherně zářila. Ostatně je její spolutvůrkyní. Vymýšlela návrh skvostného špeku a vybírala pro něj kameny. Ozdoba, kterou bude vítězka sobotní České Miss 2008 korunována, má hodnotu 1 250 000 korun.

Zase změnila barvu vlasů

Petra Němcová (28), která zasedne v sobotu večer jako porotkyně na finále soutěže, z níž vzejde další královna krásy, si opět zahrála s barvou svých vlasů. Před několika dny byla z blondýnky téměř tmavovláska, ale teď do Prahy dorazila podstatně zesvětlená.

Ve fotografickém ateliéru modelku postupně ozdobily šperky z diamantů a bílého zlata a posléze z polodrahokamů – ametystu, topazu, citrinu a granátů. Korunka pro missku vznikala půl roku, protože všechny kameny byly sázeny ručně. A že jich je na ní požehnaně. Diamantů 1162 a 118 je přírodních polodrahokamů. Byly dovezeny z Thajska a Malajsie a právě díky tomu korunka působivě září.