"Nikdy v životě jsem ještě nic nevyhrála. Byla to úplná náhoda, náhodně jsem rozklikla soutěž na Novinkách a odpověděla na otázky, které se mi zdály lehké," řekla Vlastimila Černá, která pracuje jako nákupčí kosmetiky. "Jestli je to pravda, tak mám opravdu radost," prohlásila s trochou nedůvěry ve své štěstí výherkyně.

OTÁZKA NA STŘEDU 6. SRPNA
Kréta je z řeckých ostrovů:
A nejsevernější
B nejmenší
C největší
Na soutěžní otázku odpovídejte zde.

Výhra paní Černé přišla vhod. Na dovolenou k moři se chystala, ale zatím neměla nic přesně naplánované ani zamluvené. Spolu s manželem budou mít v září v rozmezí čtrnácti dnů oba narozeniny. Zatímco ona od svého muže dostala velkou televizi, jemu chtěla darovat právě zájezd k moři. Teď díky výhře zájezdu pro jednu osobu už zbývá jen dokoupit poukaz pro toho druhého.

Vítězství v první soutěži, kterou kdy zkusila, však paní Černou k dalšímu hraní či sázení prý neinspirovalo. "Ne, to rozhodně ne," zasmála se.

Soutěž Léto plné Novinek pokračuje

Velká letní soutěž na Novinkách pokračuje. Již tento pátek bude mít jeden ze soutěžících radost z výhry zájezdu pro dvě osoby v celkové ceně 40 tisíc korun. Od pondělí do pátku se navíc soutěží o denní ceny. Příští týden se soutěž přehoupne do poslední třetiny a i na jejím konci bude šťastný výherce zájezdu pro dvě osoby v celkové ceně 40 tisíc korun.

Pravidla soutěže Léto plné Novinek