"Dostala jsem nabídku k účinkování ve filmu Sex ve městě, což by se mi velice líbilo, ale protože se chci plně věnovat turné Spice Girls, nemohu v současné chvíli do toho jít," uvedla třiatřicetiletá Beckhamová.

Podle listu ale filmoví producenti tolik stojí o to, aby se na plátně bývalá "Posh Spice" objevila, že chtějí upravit harmonogram natáčení.

"Victoria Beckhamová je pravděpodobně jednou z největších módních ikon na světě. Je tedy logické, že by se měla objevit v Sexu ve městě. Je to show, která se točí kolem stylu a silných žen, a Victoria by v ní přirozeně vynikla," uvedl nejmenovaný zdroj.

Zpěvačka, která se svým manželem letos v červenci přesídlila do Los Angeles, neměla dosud s hraním velké zkušenosti. V roce 1997 se objevila ve filmu o skupině Spice Girls a letos si zahrála opět samu sebe v epizodě amerického komediálního seriálu Ošklivka Betty. Za drobnou roličku dostala v přepočtu úctyhodných 2,7 milionu korun.

Seriál začal v roce 1998

Natáčení celovečerního filmu Sex ve městě, který vychází z populárního televizního seriálu, zatím obestírá rouška tajemství. Režie snímku, který by se měl v amerických kinech objevit příští rok na jaře, se ujal výkonný producent a scénárista Michael Patrick King. Obsazení zůstalo stejné jako v televizi. K hrdinkám, které ztvárňují Sarah Jessica Parkerová, Kristin Davisová, Kim Cattrallová a Cynthia Nixonová, se však ve filmové verzi připojí loňská držitelka Oscara Jennifer Hudsonová.

Seriál o čtveřici emancipovaných Newyorčanek se v šesti řadách vysílalo od roku 1998. Za tu dobu posbíral řadu prestižních ocenění, mimo jiné šest televizních cen Emmy a osm Zlatých globů. Poslední televizní klapka padla na jaře 2004. Jeden z nejoblíbenějších seriálů současnosti tvůrci ukončili, protože jim údajně došly nápady. Už tehdy se ale začalo hovořit o filmovém pokračování.

Dříve než na filmovém plátně se ale Beckhamová objeví na koncertních pódiích. Napjatě očekávané turné Spice Girls odstartuje 2. prosince v kanadském Vancouveru.