"Píseň Tvé slzy nic nezmění se mi od začátku moc líbila. Tuším, že to bude hit. Líbivá melodie, krásný text...V celém klipu se promítá má a zpěvákova tvář. Jde o linii vzpomínek, přání a představ," komentuje natáčení hlavní aktérka. 

Natáčení probíhalo v přírodě ve východních Čechách a v prostorách jednoho pražského bytu. Režisérem klipu se stal David Beránek se svým týmem, který má za sebou i videoklip roku Dole v dole kapely Kabát.

Co by to bylo za natáčení, kdyby chyběly postelové scény. Foto: archiv

"Josef IX. své hledání popisuje takto: "Nějaký čas jsem listoval různými časopisy a hledal jsem dívku, která by se mi do videoklipu hodila, měl jsem několik tipů, ale když mě můj kamarád poslal na jednu módní přehlídku, ať si tam tedy konečně vyberu, zaulaja mě Lucie. Vůbec jsem ji do té doby neznal, ale připadala mi jako opravdová princezna o které zpívám. Sympatická a nezkažená světem showbusinessu. Tak jsem kamarádovi řekl, že chci tu Julii Roberts, hodně mě ji připomínala, a Lucka naštěstí souhlasila."

V bytě, kde se převážně točilo, byla po celou dobu příjemná přátelská atmosféra, takže zbyl čas i na legrácky. Foto: archiv

Videoklip byl po dotočení řádně pokřtěn na jednom z koncertů skupiny Josef IX. Ultrablue, ale do televize jde až nyní. Foto: archiv