Cindy Adamsová ve své rubrice napsala, že držitelka Oscara Gwyneth a zpěvák skupiny Coldplay Chris plánují na konec léta či začátek podzimu svatbu. Podle ní už jsou přípravy svatby v plném proudu. Obřad by se měl údajně konat v domě režiséra Stevena Spielberga v East Hamptons. Ten by navíc i měl vést nevěstu k oltáři namísto jejího otce Bruce Paltrowa, který v loňském roce zemřel.

Zmíněná informace protiřečí jiné, která se tento týden objevila v dalších společenských tiskovinách. Podlé té jsou prý totiž slavní milenci na pokraji rozchodu. Hlavním důvodem jejich neshod je údajně otázka bydlení. Zda žít v Británii či ve Státech.

Paltrowová: Takhle nemohu dál

Jeden londýnský deník podle časopisu Hello přinesl zprávu o hádce, kterou mohli slyšet kolemjdoucí z otevřených oken hereččina bytu v londýnské čtvrti Belgravia. Gwyneth prý svému milému říkala: "Takhle už dál pokračovat nemohu."

Chris Martin poté sám odletěl do Austrálie na turné se svou skupinou Coldplay. Pro pravdivost první informace o tomto sledovaném páru však hovoří fakt, že tam za ním zakrátko blonďatá krasavice přiletěla. Když přišla policie zpěváka zadržet kvůli jeho vandalskému činu, byli v hotelu spolu.