Kromě zmíněné Kamily (29) má čtyřiapadesátiletý Boleslav Polívka s herečkou Evelynou Steimarovou dceru Annu (25), která je herečkou, a se svou bývalou manželkou Chantal Poullainovou syna Vladimíra (14).

Roli otce malého dítěte si Polívka naposledy vyzkoušel na plátně ve filmu Pupendo. S malým představitelem svého filmového syna Bobeše se prý skamarádili natolik, že mu chlapec říkal ´tatínku´ i mimo natáčení.

Na životě je nejdůležitější život

Polívkova partnerka Marcela Černá si miminko prý přála dlouho, ale herec si na něj připadl už starý. Ona proto, jak píše časopis Story, zvala k nim na farmu v Olšanech u Brna co možná nejvíce Polívkových vrstevníků, kteří si pořídili malé děti i po padesátce (Hapka, Hybner, Goldflam), aby viděl, jak je to prima.

Kontakt s cizími dětmi ale prý Boleslava Polívku neudolal tolik jako vážná zlomenina nohy, která ho upoutala na nemocniční lůžko a k následné tříměsíční domácí léčbě. Tehdy si údajně uvědomil, že na životě je nejdůležitější život... Nový život očekávají v Olšanech za šest měsíců.