"Arun dal Liz jasně najevo, že aby byla jeho rodina spokojená, musí si jej vzít v Bombaji," řekl časopisu Hello zdroj z modelčina blízkého okolí.

Sedmatřicetiletá Liz si roli nevěsty zopakuje dvakrát po sobě. Po únorové svatbě v Bombaji bude následovat ještě jedna v Británii. Na ní bude oblečena do tentokrát tradiční evropské bílé. Donatella Versace bude mít v nejbližší době asi hodně práce, protože i tyto šaty bude Hurleyové navrhovat ona.

Najde Liz s Arunem konečně štěstí?

Liz Hurleyová je původně herečkou, ale daleko větší úspěchy slaví jako modelka. Už několik let je tváří kosmetické firmy Estée Lauder. Do povědomí veřejnosti se na začátku devadesátých let dostala zejména díky svému tehdejšímu příteli, populárnímu britskému herci Hughu Grantovi.

Když jejich vztah po 14 letech skončil, změnila Hurleyová v krátké době několik partnerů. S americkým milionářem Stevem Bingem po krátkém vztahu otěhotněla. Ten však nechtěl otcovství přiznat a partnerství ukončil. Hurleyové se před rokem narodil syn Damian, ke kterému se Bing přihlásil až letos. Poté, co testy DNA nezvratitelně potvrdily, že je otcem skutečně on.

Po boku indického milionáře Aruna Nayara se Liz objevuje už několik měsíců. Ten se kvůli ní rozvádí se svou italskou manželkou.