S hercem Benem Affleckem se Jennifer Lopezová zasnoubila v listopadu 2002. Od té doby jsou jedním z nejsledovanějších slavných párů světa.

Dvaatřicetiletá Jennifer se s o dva roky mladším Benem seznámila na natáčení filmu Gigli na konci roku 2001. V té době už měla v manželství problémy. "Hovořit o nich s jiným mužem by ale nebývalo bylo slušné," řekla časopisu herečka. "Jsem velice věrná osoba. I kdyby mi byl tenkrát někdo řekl, že Bena přitahuji, odpověděla bych ne. Takhle jsem vychovaná," dodala.

Lopezová: O všem mluvíme s brutální upřímností

S Crisem Juddem se rozvedla v červenci 2002, jejich manželství trvalo necelý rok. Ihned po rozvodu začala chodit s Benem Affleckem. Ačkoliv se v poslední době neustále spekuluje o datu jejich svatby, Jennifer Lopezová tvrdí, že zatím žádné nemají. Po dvou nepovedených manželstvích prý napřed musí na vztahu tvrdě pracovat. "O všem mluvíme s brutální upřímností. A když něco takového děláte, neponecháváte nic náhodě," uvedla.

Film Gigli, na jehož natáčení se snoubenci potkali, jde v Anglii a Spojených státech do kin na konci července. Prozatím se o něm hovoří zejména v souvislosti s filmovým plakátem. Lopezové na něm totiž byl počítačově zeštíhlen její legendární zadek plných tvarů.