"Divine už vydělala na té souloži s Hughem hotové jmění a měla by to snadno zdvojnásobit s tímto filmem. Každý je fascinován tím, co se tehdy stalo a proč se to stalo," přiznal zdroj z Hollywoodu.

Dvaačtyřicetiletý Brit před dvanácti lety chodil se svou dlouholetou přítelkyní Liz Hurleyovou. Americká policie ho však v tu dobu zatkla s prostitutkou, která mu v jeho BMW za šedesát dolarů poskytovala orální uspokojení.

Krátce poté obletěly svět fotografie vyděšeného Granta z policejní stanice. Téměř okamžitě se s ním rozešla Hurleyová a z naděje britského herectví se stal zvrhlík.

Sedmatřicetiletá Divine však slavnému klientovi musí děkovat. Za podrobné líčení příběhu si dokázala vydělat 1,6 miliónu dolarů.

"To, co se stalo tu noc, ho učinilo slavným ve Státech, a mě učinilo slavnou za mořem. Všechno se změnilo k lepšímu. Pomohlo mi to změnit svůj život k něčemu pozitivnímu. Bylo mi požehnáno, že jsem se z toho dostala. A mohla jsem své dvě děti poslat na soukromou školu," přiznala Divine v rozhovoru pro americkou televizi ITV.