Hrají tam čtyři - Kirk, Diana, Michael a Cameron, který byl v Karlových Varech podruhé. Na otázku Práva, co se mu vybavilo, když přijel znovu poté, co tu byl s otcem Michaelem, Cameron odpověděl: "Sotva jsem přijel do hotelu, potkal jsem několik lidí, s kterými jsem se tehdy skamarádil. Je to super, doufám, že budu mít čas si se všemi popovídat, že si to užijeme jako tenkrát."

Film Tak to chodí je hořkým i úsměvným pohledem na vztahy mezi třemi generacemi jedné rodiny, ale Diana Douglasová popírá, že by jim byl šitý na míru. "Není to napsané podle naší rodiny, u nás fungují vztahy jinak. Ale fotografie na začátku filmu jsou skutečně z našeho rodinného archivu, z doby, kdy jsme se s Kirkem brali. On byl tehdy u vojenského námořnictva..." zasnila se na okamžik osmdesátiletá dáma, která se před necelým měsícem znovu vdala a do Varů přijela se svým novomanželem.

Svatba na Bermudách a nadšení z Catherine-Zety

"Byla to nádherná svatba. Byli jsme na Bermudách, k oltáři mě doprovodili oba synové a vlečku nesl tříletý Michaelův a Catherinin syn Dylan. Byla tam celá rodina a spousta přátel - krásná mezinárodní společnost," pochlubila se paní Douglasová a dodala, jak jsou všichni pyšní na Catherine-Zetu, která dostala v březnu Oscara za Chicago a vzápětí porodila dceru. "Na Velikonoce jsme se všichni setkali s naší novou vnučkou a malý Dylan byl bez sebe štěstím, protože moc miluje Camerona."

:.Tipy Novinek
Fotogalerie z festivalu
Přímý přenos z počítačového klání v Karlových Varech
Festivalový deníček Tomáše Baldýnského

Také na natáčení filmu vzpomínali vnuk i babička s nadšením. "Všem se to moc líbilo, mezi jednotlivými záběry jsme si mohli posedět, zavzpomínat na staré časy," řekla paní Douglasová a čtyřiadvacetiletý Cameron, který má stejně jako otec a dědeček typické douglasovské rysy a v tomto filmu dostal první větší roli, dodal: "Bylo úžasné objevit se v práci každý den s celou rodinou, pozorovat je, učit se od nich."