Incident se stal v úterý okolo desáté dopoledne tamního času v blízkosti Grantova bydliště. Fotograf Ian Whittaker tvrdí, že hvězda se zrovna patrně vracela z joggingu, když ji požádal o snímek.

"Asi měl špatný den, protože mne na ulici napadl. Několikrát mne nakopl do nohou a myslím, že jsem spadl na kolena," dal se slyšet třiačtyřicetiletý fotograf. Grant prý pak po něm hodil krabici s jídlem, konkrétně fazolky s rajčatovou omáčkou. Scénu zachytil jiný "paparazzo" a snímky otiskl bezplatný večerník LondonPaper.

Metropolitní policie sdělila, že Grant se po stížnosti Whittakera dostavil na stanici dobrovolně. Asi hodinu byl vyslýchán. Propuštěn byl na kauci a na policii se má dostavit znovu za měsíc.

Bouřlivák Grant je známý například z filmů Čtyři svatby a jeden pohřeb, Notting Hill nebo naposledy Hudbu složil, slova napsal. Třináct let chodil s kolegyní a bývalou modelkou Elizabeth Hurleyovou, nedávno se rozešel s Jemimou Khanovou.

Známý je jeho skandál z roku 1995, kdy byl přistižen s prostitutkou v autě při orálním sexu. Ona byla odsouzena na půl roku do vězení a on k pokutě a dvěma letům podmínečného trestu.