Zvěsti o těhotenství začali šířit přátelé izraelské krásky. Britskému listu Daily Mirror pak potvrdili, že porod by měl proběhnout ještě letos na podzim.

"Leonardo se zbláznil do malé dcery Tobeyho Maguira. Pořád se ho ptá na všechny detaily, které otcovství s sebou přináší," svěřil nejmenovaný zdroj britským novinářům.

Mluvčí zastupující DiCapria však v krátké zprávě pro Usmagazine.com označil údajné těhotenství za naprostý nesmysl a dezinformace.

Jednadvacetiletá Bar podpořila spekulace tím, že začala nosit volné prádlo připomínající těhotenské oblečení a navíc v posledních dnech na večírcích pije vždy jen minerálku.

Dvaatřicetiletý herec svou patnáctiměsíční známost na nedávné dovolené v její domovině požádal o ruku. Svatba by měla proběhnout letos v létě na izraelské půdě, americká slavnost pak bude následovat ke konci roku.

Leonardo proslul v minulosti jako vášnivý ekolog. Mezi jeho slabosti patří především modelky. Před Refa´eliovou randil několik let s brazilskou topmodelkou Gisele Bündchenovou.