Jedním z večírků první kategorie byla i Media Party, která se konala v luxusním prostředí karlovarského golfového klubu.

Přístup na párty měli jen akreditovaní novináři, festivaloví hosté a hvězdy šoubyznysu. O tom, že jde o jednu z vybranějších akcí celého festivalu bylo možné přesvědčit se hned u vstupní brány. "Máte smůlu, přišli jste pozdě, hlásí nám ochranka u brány do areálu jen deset minut po zahájení večírku." Na naše naléhání ale nakonec přeci jen vstupujeme do prostranství vyvolených.

Dejdar přišel v maskáčích

Šampaňské od číšníka v žaketu hned u vchodu, vína, koňaky a bourbon tečou proudem. Přeplněné stoly různými kulinářskými pochoutkami a po jídle na dobré trávení ještě kávičku se zmrzlinou. Všichni zúčastnění se okázale dobře baví, švitoří a usmívají se na celé kolo. Přítomné hvězdy se snaží za každou cenu upoutat pozornost přítomných fotografů, ať už hlasitým smíchem, nenápadným pózováním či vyzývavým oděvem - Martin Dejdar, snad aby ho nepřehlédli, zvolil kovbojský klobouk a maskáč.

Mládí vpřed...

Existuje ale ještě jeden paralelní večírkový život, jež není pro ty, kteří nosí akreditace, ale pro ty, kteří si kupují festivalový pas. Život tam začíná většinou pozdě večer, v době kdy už neběží projekce filmů, a odehrává se v některém z mnoha karlovarských klubů. Jedním z nich byl ten v prostorech Lázní 1, ve kterém se realizuje projekt Go planet Roxy, prostřednictvím něhož se večer co večer v prostorách klubu představují čeští a zahraniční hudebníci (do konce festivalu ještě kapely J.A.R., Wohnout, Sunshine a Bush Klute). Po skončení  koncertu mohou návštěvníci pokračovat v tanci až do 5 hodin do rána při hudbě některých z předních českých a zahraničních DJs. Není třeba zdůrazňovat, že atmosféra na takových akcích má poněkud volnější ráz a milejší klima.