Legendární návrhář Ralph Lauren se pro Colina Farrella rozhodl na premiéře filmu Telefonní budka, kde mladý herec exceluje v hlavní roli. Lauren si prý ihned uvědomil, že je Farrell přesně ten typ, kterého si pro novou kampaň představoval.

"Ralph byl unešen Colinovým celkovým vzhledem," uvedl hercův přítel. "Je pro předvádění oblečení úplně perfektní. Bavili se (Farrell s Laurenem) po premiéře a řeč přišla i na modeling. Colin tím byl trochu šokován. Teď to ovšem vypadá, že se dohodli a Colin bude dělat modela." Podle toho, co se praví ve smlouvě, je možné, že se sedmadvacetiletý herec objeví i na přehlídkových molech.

Nejlépe obchodovatelný herec Hollywoodu

Rodilý Dubliňan byl nedávno prohlášen za nejlépe obchodovatelnou hvězdu současného Hollywoodu. Všechny filmy, ve kterých v poslední době hrál (Test, Minority Report,Telefonní budka), byly mezi nejnavštěvovanějšími tituly v celých Spojených státech.

Mladý herec ovšem není středem zájmu médií pouze díky svým nesporným profesním úspěchům, dokáže je slušně zásobovat i řadou milostných afér. Jeden z nejžádanějších ženichů světa čeká ke konci roku narození svého prvního potomka. Zda s matkou svého dítěte zůstane, se však nezdá podle jeho počínání příliš jasné.

Herecký úspěch nedávno vynesl modelingový kontrakt i letošnímu držiteli Oscara za film Pianista, Adrienu Brodymu.