"Když byli v Dominikánské republice, Brad tady koupil velký kus pozemku a pomohl vytvořit skutečně pohádkový dům. Tady se také stanou panem a paní Pittovými," prozradil zdroj britskému magazínu OK!.

Čtyřiatřicetiletý Brad a o dvanáct let mladší Angelina odletí na ostrov na dva týdny. Vezmou s sebou adoptivní děti Maddoxe, Paxe Thiena a Zaharu i svou vlastní Shiloh Nouvel. Během pobytu ve zdejším teplém klimatu uzavřou sňatek, ten však nebude žádnou pompézní oslavou, ale rodinnou událostí pro nejbližší.

"Pax a Maddox jsou dost staří na to, aby byli družby. Angelina si vždycky snila o tom, že tahle svatba bude skutečně rodinnou událostí," dodala osoba blízká hvězdnému páru.

Brad přitom ještě nedávno tvrdil, že se neožení do té doby, dokud kdokoli v USA nebude moci učinit to samé bez ohledu na pohlaví partnerů.

Pro Pitta to bude druhé manželství, s Jennifer Anistonovou se rozvedl v říjnu 2005, rozešli se však již v lednu toho roku. Angelina měla již dva muže, Jonnyho Lee Millera a Billyho Boba Thorntona.