"Celý svůj život se snažím být poctivý. Dnes tomu nebylo jinak," tvrdí Osman. Jednačtyřicetiletý taxikář žijící v newyorském Queensu je na sebe hrdý a věří, že turisté se v největší americké metropoli nemusí bát podvodníků. "Jsem hrdý na to, co jsem udělal, protože lidé znají newyorské taxikáře jako poctivé lidi," řekl.

Před pár dny naložil na Manhattanu dobře vypadající dámu s kufříkem. Odvezl ji pár bloků do jejího bytu, vrátil jí přesně na dvacet dolarů a odjel za dalšími klienty. Ti ovšem zjistili, že v taxíku zůstal kufřík předchozí zákaznice. Když jej otevřeli, bylo v něm jednatřicet diamantových prstenů. Osman neváhal ani chvíli a okamžitě kufřík odvezl na centrálu své společnosti, kde si mohla žena své šperky vyzvednout.

"Viděl jsem ten třpyt a vzdechl, pane bože, diamanty! Byl jsem šokovaný. Doslova jsem se třásl," tvrdí taxikář. Za svou poctivost od šťastné klenotnice dostal šek na sto dolarů. "Nemohu si vzít za čestnost ani cent. Vzal jsem si jen tolik peněz, co pokrylo výdaje na pojíždějí městem, když jsem se snažil prsteny vrátit," prohlásil Chowdhury.