Harry se při pádu nezranil a po rychlém návratu do sedla pokračoval v zápase, který nakonec vyhráli hosté. John Lloyd ze Školní a univerzitní asociace póla prohlásil, že Harryho poník nebyl během zápasu ve své kůži: "Kůň se vzepjal a vyhodil ho ze sedla. Nevypadal tím (Harry) ale nijak zvlášť vážně zasažen."

Jak informuje zpravodajský server Ananova, turnaje se jako divák zúčastnil i Harryho otec, princ Charles. V programu turnaje byl princ zapsán coby Harry Wales. Na pozici kapitána byl vybrán z řad tisíců zájemců, je prý totiž neobyčejně nadaný a tvrdý hráč. V pólu exceloval i na střední škole v Etonu. Nadšení pro tento vznešený sport podědili oba princové - Harry a starší William - po otci, se kterým se často účastní nejrůznějších charitativních a exhibičních zápasů.

Při těch si oba synové z otce obvykle dělají legraci a zasypávají ho otázkami typu: "Nebylo to na Tebe moc rychlé, otče?" Na takový dotaz jim princ Charles naposledy sebeironicky odpověděl: "Zvládám to i v pokročilém stavu své senility." Pokud hrají všichni tři společně, William obvykle mívá na dresu římskou jedničku, Harry dvojku a Charles trojku.