Dvaatřicetiletá Britka se objeví v připravovaném snímku The Thetan, který má vycházet z kontroverzního scientologického náboženství. Victoria ztvární paničku vesmírného vůdce Thetana, který je podle scientologů nesmrtelnou duchovní bytostí, jež proniká do všech lidí.

"Victoria skutečně doufá, že si zahraje v Hollywoodu. Tohle by pro ni mohl být dokonalý start, když se o ni stará dobrý přítel Tom Cruise," prohlásila hereččina kamarádka.

Čtyřiačtyřicetiletý propagátor scientologie, producent a herec Tom Cruise musel tento film nakonec vytvořit na vlastní náklady. Všechna hollywoodská studia se k němu otočila zády a odmítla se na natáčení podílet. Beckhamová si však prý nezískala hvězdu filmu Top Gun jen přátelstvím, ale především komediálním talentem, jenž prokázala ve snímku Spice Girls z roku 1997.

Mezitím jeho nová choť Katie Holmesová uvádí zpěvačku do vyšší společnosti pod filmovými pahorky. A Victoria se dokonce přihlásila do prestižní herecké školy Beverly Hills School of Dramatic Arts.