Firma se již v posledním roce vrátila do provozního zisku, který dosáhl 31,8 miliardy jenů proti ztrátě 228 miliard jenů v předchozím roce. Pro tento rok Sony očekává výrazné zvýšení provozního zisku na 160 miliard jenů. Její odhad však je pod úrovní předpokladů analytiků, kteří v průměru čekají provozní výsledek asi 209 miliard jenů.

Roční tržby Sony klesly o sedm procent na 7,2 bilionu jenů. Firma očekává letos zlepšení na 7,6 bilionu, které by měly táhnout divize televizorů a fotoaparátů. Společnost v posledním roce omezovala počty zaměstnanců, uzavírala továrny a omezovala náklady na zakázky a v tomto roce čeká, že tyto kroky přinesou ovoce.

Sony má v plánu přejít letos u dosud ztrátových divizí televizorů a videoher do kladných čísel. Vedle snížení výrobních nákladů by k tomu měl přispět i očekávaný nárůst prodeje. Sony je druhým výrobcem LCD televizorů na světě za korejskou Samsung Electronics a na trhu videoherních konzol soutěží se svou PlayStation s konzolami firem Nintendo a Microsoft.