EDUCA 2009 je již tradičně největší veletrh zaměřený na vzdělávání a pracovní příležitosti v Libereckém kraji, navíc všichni návštěvníci mají vstup zdarma, stejně jako katalog vystavovatelů. Letošní největší novinkou je propojení se společností JOBDAYS, pořadatelem největšího pracovního veletrhu v ČR.

Tipsport arena se na tři dny promění v jedno obrovské náborové a informační centrum a návštěvníci nejrůznějších věkových skupin se zde budou moci seznámit s možnostmi studia a pracovního uplatnění v Libereckém kraji, Euroregionu Nisa, České republice i v zahraničí.

Veletrh návštěvníkům ukáže, kde a jak hledat práci, kde získat kvalitní a praktické informace o podmínkách na trhu práce, o možnostech proškolení či rekvalifikace, o studiu, stážích a vzdělávacích programech, nebo jak uspět při přijímacích řízeních a úspěšně se uplatnit na současném dynamickém trhu práce.

Další novinkou pro letošní ročník veletrhu EDUCA 2009 JOBDAYS LIBEREC jsou nové webové stránky veletrhu. Na adrese www.liberec.jobdays.cz najdou vše potřebné jak společnosti, které by se chtěly veletrhu zúčastnit jako vystavovatelé, tak i návštěvníci veletrhu.