Hlavní obsah
Pozvánka na představení nového telefonu od Samsungu Foto: archív výrobce

Samsung ukáže ve středu novou vlajkovou loď

Vrchol nabídky chytrých telefonů od Samsungu představuje v současnosti duo Galaxy S8 a S8+. Už ve středu večer to však plánuje jihokorejský elektronický gigant změnit, ukáže totiž světu novou vlajkovou loď Galaxy Note 8. A ta žezlo po starších osmičkách převezme.

Pozvánka na představení nového telefonu od Samsungu Foto: archív výrobce
Samsung ukáže ve středu novou vlajkovou loď

Samsung zatím oficiálně neprozradil, jaký telefon bude ve středu večer na tiskové konferenci k vidění. I v loňském roce se však ukázala nová generace phabletu Note. A je tedy velmi pravděpodobné, že jinak tomu nebude ani letos.

Informací o chystaném přístroji je zatím poskrovnu. Opakovaně se však v různých únicích přímo z podniku opakuje informace, že Note 8 by měl být vybaven duálním fotoaparátem. Na ten sází i celá řada konkurenčních výrobců.

Nad přesnými parametry novinky můžeme aktuálně tak maximálně spekulovat. Lze nicméně předpokládat, že Galaxy Note 8 bude výkonnější a větší než obě aktuálně nabízené osmičky. Výrobce s největší pravděpodobností použije zakřivený displej, který bude z čelní strany plynule přetékat na obě bočnice.

S Notem 7 to nevyšlo

Galaxy Note 8 to nicméně nebude mít na pultech obchodů jednoduché, premiéra loňské sedmičky totiž skončila naprostým fiaskem. Přístroj se začal prodávat na konci srpna, prakticky okamžitě byl však z pultů obchodů stažen, protože se u něj začaly projevovat vady napevno zabudovaného akumulátoru.

BEZ KOMENTÁŘE: Samsung Galaxy Note 7

Video: archív výrobce

Baterie se přehřívaly a v několika desítkách případů začaly hořet. Někteří uživatelé dokonce hovoří přímo o explozích. Samsung přesto nechtěl sedmičku pohřbít. Zkraje října se tak na pulty obchodů tyto modely opět dostaly. Tentokrát však s novými bateriemi, které již neměly obsahovat žádné defekty.

Bohužel se však ukázalo, že to není pravda. Přístroje se opět přehřívaly, v některých případech začaly i hořet. Sen o vážném konkurentovi pro iPhone 7 a 7 Plus se rozplynul. Zástupci jihokorejského elektronického gigantu byli nuceni prodej i výrobu ukončit a vyzvali uživatele, aby vadné modely vrátili. [celá zpráva]

Může se vám hodit na službě Zboží.cz:
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků