Přestože se výstaviště Fira Gran Via otevřelo široké veřejnosti až v pondělí, novináři se mohli na některé novinky podívat už o den dříve.

K vidění byla například nová generace chytrých telefonů od Samsungu řady Galaxy S. Jde v podstatě o to nejlepší, co bude možné letos od jihokorejského elektronického gigantu zakoupit. Na výběr jsou opět dva modely – Galaxy S7 s rovným displejem a Galaxy S7 edge, jehož zakřivený displej obepíná tři strany.

Novinky od společnosti Samsung sázejí především na vyšší výkon, prémiový fotoaparát a v neposlední řadě také na vysokou odolnost. Splňují totiž certifikaci IP 68, díky které mohou pracovat klidně i pod vodou. [celá zpráva]

Zleva: Samsung Galaxy S7 edge a Galaxy S7

Zleva: Samsung Galaxy S7 edge a Galaxy S7

FOTO: Albert Gea, Reuters

LG G5

LG G5

FOTO: archív výrobce

Svou novou vlajkovou loď představila již v Barceloně také společnost LG. Model G5 je prvním modulárním telefonem na světě. To v praxi znamená, že je do něj možné vsouvat speciální adaptéry a tím vylepšovat jeho schopnosti. [celá zpráva]

Novinky se samozřejmě budou představovat po celou dobu konání veletrhu. K vidění budou jak nejnovější mobilní telefony, tak zástupci z řad počítačových tabletů a nositelné elektroniky. Nebude chybět ani nejrůznější mobilní příslušenství.

Brány výstaviště zůstanou otevřené až do čtvrtka 25. února.