Dotykový panel má úhlopříčku 5,5 palce a rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů. Displej je zakřivený podle ohybu tváře, tedy jeho střed ustupuje proti horní a spodní hraně dozadu.

LG G Flex 2

LG G Flex 2

FOTO: mif, Novinky

Technologii „hojení“ šrámů na zadním krytu jsme na tiskovce pochopitelně vyzkoušet nemohli. U jedničky nicméně fungovala na výbornou. Stačí pár minut a prakticky žádné oděrky na zadním krytu nejsou vidět. Uživatel se přitom nemusí vůbec o nic starat, jak lze vidět na videu níže.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: LG G Flex se dokáže sám zbavit škrábanců.

Pracovní tempo přístroje pak udává osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 810 při taktu 2 GHz. V nabídce se objeví model s 2 i 3 GB operační paměti, stejně tak bude možné vybírat mezi 16 a 32GB úložným prostorem.

LG G Flex 2

LG G Flex 2

FOTO: mif, Novinky

Fotoaparáty mají rozlišení 13 MPx (zadní) a 2,1 MPx (přední). Na zadní straně stojí za povšimnutí ještě tlačítko, kterým je možné smartphone zapnout. I přes poměrně velký displej je tak ovládání tohoto přístroje o něco příjemnější. Vše pracuje pod operačním systémem Android.

LG G Flex 2

LG G Flex 2

FOTO: mif, Novinky

Kdy a za jakou cenu se LG G Flex 2 začne nabízet v Evropě, zástupci společnosti na tiskové konferenci neprozradili. Přístroj nicméně bude dostupný v šedivé a červené barvě.

LG G Flex

První generace LG G Flex

FOTO: Lee Jin-man, ČTK/AP

Může se Vám hodit na službě Zboží.cz: