Australského mladíka si přímo před prodejnou odchytla moderátorka stanice Channel 9 Liza Fernandezová. Prakticky okamžitě ho vyzvala, aby svůj nový „úlovek“ ukázal na kameru.

Jenže když se Cooksey snažil hbitě vyndat přístroj z krabičky, upadl mu na zem. Z davu přihlížejících, kteří stále čekali ve frontě, se ozvalo jen spontánní „ohh“. Mladík začal nový iPhone 6 okamžitě prohlížet, načež konstatoval, že je v pořádku. Vzhledem k tomu, že spadl na dlažbu, však nejspíš zcela bez šrámu nebude.

Internetem kolují i spekulace, že celé video je nahrané a slouží pouze jako reklama na nový produkt společnosti Apple. To ale zástupci amerického počítačového giganta nepotvrdili.

Zájem o nové iPhony je rekordní

Zájem o nové iPhony je vyšší než v předchozích letech. Jen za první víkend si novinku pořídilo deset miliónů lidí. Na všechny zájemce se navíc nedostalo. [celá zpráva]

Video

Apple iPhone 6 a 6 Plus

V první vlně se nové chytré telefony od amerického počítačového gigantu začaly v pátek prodávat v Japonsku, Austrálii, USA, Kanadě, Francii, Singapuru, Hongkongu, Portoriku, Velké Británii a Německu.

Dostupnost nových chytrých telefonů s logem nakousnutého jablka je pro další trhy plánována už na pátek 26. září. V rámci druhé vlny se iPhony 6 a 6 Plus začnou prodávat například v sousedním Rakousku, Itálii nebo ve Španělsku. Kdy přesně se obě novinky objeví v Česku, zatím Apple neprozradil. Otazník visí také nad oficiální prodejní cenou, někteří tuzemští prodejci však novinky nabízejí v rámci předobjednávky klidně i za 38 tisíc Kč. [celá zpráva]