Některým uživatelům se při nastavení automatického času, který iPhone stahuje ze serverů Apple, čas sice v neděli ráno ve 2:00 změnil na 3:00, v průběhu dne se ale nastavil opět chybně a automaticky se vrátil o hodinu zpět.

Tento problém se během dne projevil jen u úzké skupiny uživatelů, během noci z neděle na pondělí se však chyba začala projevovat u stále většího počtu uživatelů. Když však uživatelé nastavili čas ručně a následně aktivovali automatické nastavení času podle serverů Applu, opět se čas změnil o hodinu zpět.

Apple tentokrát neměl problém s budíkem, tak jako již při několika přechodech z jednoho času na druhý, nebo o Silvestru 2010, ale s automatickou synchronizací času. [celá zpráva]

Zajímavé je, že se tento problém týkal pouze některých uživatelů s iPhonem a operačním systémem iOS 4.3.1. Některé telefony se tedy buď připojují na špatný server Applu, nebo nedokážou provést synchronizaci správně. Chyba je tedy nejspíše někde na trase mezi servery Applu a vybranými telefony iPhone. Apple se zatím k problému nevyjádřil.

Operační systém iOS 4.3.1 byl vydaný těsně před přechodem na letní čas a mnoho uživatelů se domnívalo, že důvodem je právě oprava zmíněné chyby.