Chytrý telefon Kyocera Echo je vybaven dvěma dotykovými displeji s úhlopříčkou 3,5 palce, přičemž každý z nich má rozlišení 480 x 800 obrazových bodů. Horní displej je výklopný. V případě, že s přístrojem nepracujete, jednoduše jej tak můžete složit do kompaktnějších rozměrů.

Pracovat na telefonu je možné i ve složeném stavu, pochopitelně ale jen na jedné obrazovce. V rozloženém stavu pak přístroj nabízí obdobný komfort, jako počítačový tablet.

Kyocera Echo

Kyocera Echo

FOTO: Novinky

Co se výkonu týče, nemá se Kyocera Echo rozhodně za co stydět. Telefon bude vybaven 1GHz procesorem Qualcomm QSD 8650 a grafickým jádrem Adreno 200. Pro uložení dat bude disponovat 512MB vnitřní pamětí, kterou bude možné rozšířit pomocí microSD karet.

Novinka má rozměry 115,0 x 56,5 x 17,2 milimetru a poněkud vyšší hmotnost 193 gramů – což je daň za druhý displej. Pro srovnání, iPhone 4 od Applu váží jen 137 gramů, přičemž jeho rozměry jsou 115,2 x 58,6 x 9,3 milimetru.

Kyocera Echo

Kyocera Echo

FOTO: Novinky

Telefon je vybaven vestavěným fotoaparátem s rozlišením pět megapixelů. Tomu nechybí přisvětlovací dioda, ani možnost natáčení videa v HD rozlišení. Samozřejmostí je také integrovaný GPS modul i podpora bezdrátových sítí WiFi a Bluetooth.

Kyocera Echo se bude prodávat exkluzivně u amerického operátora Sprint. S podpisem dvouleté smlouvy vyjde na 199 USD, tedy 3500 korun.