Abyste se s komunikátorem mohli potápět, musíte jej umístit do speciálního plastového obalu s mohutnými plastovými úchytkami, aby se k přístroji nedostala ani kapka. Celé pouzdro můžete navíc jednoduše nafouknout, aby plavalo vždy na vodní hladině.

Pokud zrovna nejste ve vodě, můžete mobil i s pouzdrem uchytit na pásek kalhot, nebo pomocí speciální úchytky se suchým zipem na paži, což ocení především sportovci. Pověsit jej také můžete na klíčenku na krk.

Voděodolné pouzdro pro iPhone

Voděodolné pouzdro pro iPhone

FOTO: Novinky

Součástí nového podvodního pouzdra jsou i praktická sluchátka, která by díky speciálnímu materiálu měla držet o poznání lépe v uších, a to klidně i při koupání. Takzvaný Waterproof Bag pro iPhone stojí 34 USD, tedy v přepočtu zhruba 600 Kč.

Mezi výrobci je iPhone tak oblíben, že na trhu můžete narazit na spoustu dalšího zajímavého příslušenství. Jednoduše tak můžete například tento oblíbený mobil proměnit na projektor, nebo k němu připojit 3D virtuální brýle. [celá zpráva]

Nový iPhone přináší mnoho vylepšení

Nový iPhone 3GS představila společnost Apple letos na začátku června. Co ale znamená označení 3GS? Stejně jako u starší verze zkratka představuje podporu rychlého 3G internetu. Přídomek S je zkratkou anglického slova Speed, čímž chtěl výrobce upozornit na rychlost odezvy systému, která je podle informací Applu až dvakrát vyšší.

Díky výkonnější baterii vydrží nový iPhone na jedno nabití 1,5krát tolik než varianta 3G. Bez elektrické zásuvky by měl iPhone dokázat pracovat až 300 hodin. Hovorový čas činí 12 hodin. Video můžete na přístroji bez přerušení přehrávat 10 hodin a hudbu neskutečných 30 hodin.

Vylepšení se dočkal také integrovaný fotoaparát, který byl u předchozí verze u uživatelů často terčem kritiky. Fotoaparát s rozlišením 3,2 Mpix nabídne automatické ostření. [celá zpráva]