V odolném těle telefonu je umístěn barevný dvoupalcový displej s rozlišením 176 x 220 obrazových bodů. Ten je navíc chráněn odolným safírovým sklíčkem proti poškrábání.

Mobilní telefon Neo Gold

Mobilní telefon Neo Gold působí na první pohled jako neohrabaná kostka.

FOTO: Archiv, Novinky

Přes svůj líbivý vzhled by měl telefon díky operačnímu systému Windows Mobile uspokojit i náročnější uživatele, kteří tak jednoduše mohou spravovat své kontakty a e-maily v Outlooku, či psát i prohlížet dokumenty ve Wordu, Excelu, nebo Powerpointu.

Mobilní telefon Neo Gold

Ve výbavě telefonu nechybí ani digitální fotoaparát s funkcí kamery.

FOTO: Archiv, Novinky

Stejně jednoduše je možné v telefonu pracovat s kalendářem a dalšími aplikacemi, jež jdou díky operačnímu systému snadno nainstalovat. K počítači se mobilní telefon připojuje pomocí klasického mini USB konektoru.

Mobilní telefon Neo Gold

Na spodní straně mobilu nalezneme USB konektor k propojení s počítačem a k napájení. Nechybí ani otvor pro připojení klasických sluchátek.

FOTO: Archiv, Novinky

Znepříjemnit práci s telefonem by mohla snad jen drobná a úzká tlačítka, která jsou vyrobena z leštěné ocele. Rozměry mobilu Nero Gold jsou 100 x 44 x 15,5 mm a hmotnost činí 120 gramů. Žádné další technické parametry bohužel prozatím nejsou u telefonu známy.

Mobilní telefon Neo Gold

Zadní strana mobilního telefonu Neo Gold může být pokryta zlatem, stříbrem, nebo luxusní barvenou kůží.

FOTO: Archiv, Novinky

Vzhled zařízení pochází od designérů z Itálie, každý přístroj je ale na objednávku ručně skládán v Holandsku. Cena přístroje se bude díky luxusním materiálům, z kterých je vyroben, pohybovat v řádech desetitisíců korun.