Hlavním přístupem na tyto služby byl mobilní portál operátora Vodafone Live! Nyní se tam už objevují všechny mobilní služby Seznamu včetně vyhledávání.

Na portálu Vodafone Live!, který mají koncoví uživatelé této mobilní sítě přednastavený ve svých mobilních telefonech, vidí uživatelé vyhledávací okénko i s logem Seznamu a mohou ho jednoduše využít pro hledání kdekoliv na internetu a také ve specializovaných vyhledávacích službách jako Firmy, Mapy, Zboží nebo Encyklopedie.

Přečtěte si také: Jak bude vypadat budoucnost počítačů a mobilů

To vše pro první půl rok zdarma, poté za velmi příznivých cenových podmínek s denní sazbou 17 korun nebo měsíční sazbou 177 korun.

„Mobilní operátor Vodafone tak vyšel vstříc našim cílům dostat mobilní služby opravdu ke každému zákazníkovi. Pokud si teď v režimu zdarma lidé vyzkoušejí všechno, co jinak obsluhují na počítači, nebude pro ně problém tyto mobilní služby využívat i později,“ říká Ivan Mikula, produktový manažer Seznam na mobil.

Seznam u Vodafonu v Top službách

Kromě hledání se na Vodafone Live! dostávají i další služby Seznamu a to v záložce Mrkni na… hned pod vyhledáváním. Tady je prostřednictvím odkazu Seznam na mobil okamžitě dostupných 14 mobilních služeb Seznamu.

Výběr z nich se dále zobrazuje v odkaze Více služeb. V sekci Zprávy a počasí je dostupná mobilní verze Sportu, v sekci Informace a služby pak následují služby Encyklopedie, Slovník, Firmy a Mapy.

Svět internetu lze ovládnout i z displeje mobilního telefonu
Fenomén iPhonu sebou přinesl nebývalý zájem o mobilní internet. Velký a prostorný displej, který se velice jednoduše ovládá dotykem prstu, přímo vybízí k surfování po oblíbených odkazech i na cestách. Toho si je vědom i portál Seznam.cz, který již dnes nabízí četné množství zajímavých služeb do mobilu. Více se dozvíte zde.

Sekce Zábava a kultura nabízí TV program a oblíbené komunitní služby Lidé a Spolužáci uživatelé najdou v sekci Přátelé. Sekce Email uživatelům zpřístupní v mobilní verzi jejich emailové schránky na Seznamu.

Seznam nabídl prvních šest mobilních služeb pro koncové zákazníky Vodafone už v dubnu letošního roku. V půlročním režimu zdarma tak uživatelé mohli vyzkoušet Firmy.cz, Mapy.cz Sreality.cz, Zboží.cz, Encyklopedii a Slovník.