Hlavní obsah

Videohra Tropical Fish Shop – mořským potápěčem

Živit se jako sběrač vzácných podvodních stvoření, které prodáváte do obchodu na pláži? Proč ne, takové povolání jsme tady ještě neměli.

Videohra Tropical Fish Shop – mořským potápěčem

Her simulujících jednotlivá povolání se v poslední době vyrojilo víc než dost a máme-li být hned na úvod upřímní, tato se od nich nijak zvlášť neodlišuje. Příběh o mladé dívce vydělávající si tvrdým způsobem na živobytí tu už byl nesčetněkrát, stejně tak jako hlavní princip hry – seřaď vedle sebe tři stejné symboly. Jediná odlišnost spočívá v tom, že jste limitováni ubývajícím vzduchem – na vyřešení rébusu máte omezený čas a pak se musíte vrátit na hladinu.

Tím ovšem celá zábava nekončí. Jak už bývá u tohoto producenta dobrým zvykem, skoro každé dvě úrovně jsou proloženy mezihrami, animacemi a také vyprávěním celého srdceryvného příběhu. Vše v grafice propracované tak, že vás z toho chvílemi až začnou bolet zuby.

Verdikt nad hrou se tedy nevynáší snadno. Na jednu stranu je dobře zpracovaná a nemá výrazné chyby, na stranu druhou z ní neoriginalita přímo kouká.

DOWNLOAD, homepage, 31 MB, 6/10

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků