Hlavní obsah

Jestli vás při jízdě na horském kole baví hlavně sjezdové pasáže, pak se vám bude líbit i dnešní hra, v níž budete v extremní rychlosti provádět ještě extrémnější kousky.

Hrajeme zdarma: Monster Park Madness - adrenalin na kolech

A to všechno bez možnosti, že se jakkoli zraníte. Při ztrátě kontroly nad kolem, která vás ze začátku bude postihovat více než často, a následném nárazu do čehokoli se dočkáte pouze červené obrazovky, ztráty několika sekund, po nichž můžete vesele pokračovat dál.

Ve hře naleznete pouze jednu trať, v níž se sází spíše na efekt, než na nějaké realistické zpracování. Proto zde narazíte na spoustu skokanských můstků a jiných překážek, jichž můžete využít k tomu, abyste předvedli nějaký ten extrémní kousek. Kupříkladu let několik desítek metrů vzduchem, po němž naprosto bezpečně přistanete a pokračujete dál. Každý takový kousek vám o něco zvedne rychlost, což můžete využít k udělání ještě nějakého šílenějšího triku, ale častěji spíše k pádu.

I po grafické stránce se jedná o vydařenou záležitost, takže jediné, co můžeme zkritizovat je počet tratí. Ta jedna vás příliš dlouho bavit nevydrží.

DOWNLOAD, homepage, 10 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků