Hlavní obsah

Co by se stalo, kdybyste se jednoho dne probudili a namísto rukou vám z hrudi čouhaly dva kulomety? Nic extra zajímavého, jen byste se vypravili do města zastřelit pár emzáků.

Hrajeme zdarma: Gunlimb - Anton Špelec, pažostřelec

Pamatujete na film Střihoruký Edvard? Tam hlavnímu hrdinovi čouhala ze zápěstí různá ostří, což bylo praktické například při stříhání živého plotu. A ačkoli by se s podobnou výbavou dal udělat docela solidní masakr kdekoli, kde se zdržuje víc lidí pohromadě, a z filmu by se tak stal zajímavý horor, Edvard byl mírumilovné stvoření, které těžce neslo, když jen někoho škráblo. A to se stávalo poměrně často, takže mě ještě teď bolí u srdce při vzpomínce na jeho smutné oči.

Hlavní hrdina této hry má podobný problém, akorát má místo končetin kulomety. Jistě z toho má také deprese a taky se ptá, proč je jiný než ostatní, ale jaksi nemá čas projevovat své city, protože se na něj valí hromada nepřátelských bytostí.

Dokonce ani chudáček nemůže chodit a musí se přesouvat pomocí proudu kulek odrážených od země. Ale někdy se mu díky tomu podaří i vzlétnout. A tak si poletuje a poskakuje a jestli neumřel, střílí tam dodnes.

DOWNLOAD, homepage, 1.4 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků