Hlavní obsah

Pokud nevyžadujete od hry zběsilou akci nebo potoky krve a stačí vám poklidné klikání myší proložené dlouhým a úporným přemýšlením, pak je pro vás dnešní hra jako stvořená.

HRA: YOOLines - logika s kuličkami

A oceníte ji dvojnásob, jestliže máte rádi Rubikovu kostku, protože se jí tento titul hodně inspiroval. Začíná to vzhledem: dvě pole rozdělená do devíti sektorů odlišených barvami si jen tak s něčím nespletete.

Podobný je i systém hraní. Vždy máte jednu kuličku označenou křížkem, což znamená, že ji můžete prohazovat s ostatními, ale pouze po diagonálách. Těžko se to celé vysvětluje, ale fandům logických her bude stačit pár kliků a budou jako doma a pokud ne, pak mohou využít jasné a srozumitelné nápovědy.

Pár úrovní je dětsky lehkých (v té první jsem dokonce jen tak nazdařbůh někam kliknul a ejhle - úroveň úspěšně ukončena), pak ale složitost nabere docela strmý vzrůst, takže YOOLines začne být pro opravdu skalní lamače logických rébusů.

Ti si zde budou libovat, ostatní se ale také nudit nebudou. I když vzhled není nic moc extra, o něj přeci v logických hrách nejde.

DOWNLOAD, homepage, 1.5 MB, 7/10

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků