Hlavní obsah

Už vás štve ta nekonečná zima se vším tím mrazem a přívaly sněhu? Tak se pojďte za pomoci dnešní hry přesunout do dalekých tropů, kde se autem jezdí o poznání lépe, než tady.

HRA: Caribbean Rally

Nebudu vám nic zastírat a bez mučení přiznám, že za honosně vypadajícím názvem se neskrývají desítky aut a tratí s možností výběru počasí a všelijakých jiných parametrů, jak jsme na to zvyklí z komerčních her se slůvkem Rally v názvu, ale spíše jen taková jednoduchá hříčka. Dnes se u ní budete dobře bavit, ale zítra si na ni ani nevzpomenete.

Ovládáte jedno takové malé dřevěné vozítko, s nímž se proháníte po tropickém ostrově. Krom nespočetně zatáček najdete na trati i dvě kritická místa, příkopy, které je potřeba přeskočit. Jinak tu už není nic zajímavého, fyzika ovládání spíše podprůměrná, stejně tak jako grafické zpracování. Můžete si sice vybrat, jestli onu dřevěnou káru bude řídit pirát nebo ninja, ale nemá to krom vzhledu žádný efekt.

Takže, jak jsem říkal na začátku, dáte si pár koleček, pohledem na palmy a moře možná přijdete na jiné myšlenky - a to je vše.

DOWNLOAD, homepage, 6 MB, 5/10

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků