K dispozici je několik úrovní, nezbytný tutorial a mód volného hraní. Ačkoli je hra poměrně jednoduchá na pochopení, doporučuji tutorial absolvovat, protože se v něm naučíte všechny fígle nezbytné pro úspěšné ukončení vyšších úrovní.

Ocitne se v roli obránců věže, na kterou se valí hordy krvelačných nepřátel. Nejprve budete mít k dispozici pouze kurzor myši coby ruku, s níž můžete protivníka vzít a odhodit pryč. Pokud to bude podařený hod, pak jeho následky voják nepřežije.

V dalších úrovních se počet útočníků zvyšuje, stejně tak jako vaše výbava. Kolem věže můžete rozmístit různé pasti - kladiva, pružiny, zdi, ventilátory, střelné zbraně atd. Vždy je zajímavé pozorovat, jak která funguje a jak nebohého vojáka zmasakruje. Jejich schopnosti ovšem rostou také, například některé z nich už neleze uchopit do ruky kvůli jejich ostnatému brnění.

Obtížnost se zvyšuje od naprosté triviality až po hardcore akci jen pro nejvytrvalejší pařany. Na závěr nezbývá říci nic jiného než že Digipen opět nezklamal.

DOWNLOAD, homepage, 22.5 MB, 9/10